Üretimin Gücüyle
Büyüyoruz

Products

Bilinçli Üretim

Ürünleri İnceleyin

Tarımsal Danışmanlık
Hizmeti

Danışmanlıklarımız

Welcome

Why Universal Organominerals Organic Fertilizer

Organomineral fertilizers contain plant nutrients and organic matter together in chemical fertilizers so that nutrient contents can be presented in more standard form. In organomineral fertilizers, plant nutrient minerals such as Nitrogen (N), Phosphorus (P), Potassium (K), Sulfur (S), Zinc (Zn) and humic-fulvic acid and compost origin organic materials are used together and used as base fertilizer.

Devamını Oku

TOPRAGI KORUYORUZ

Image module
Toprak yapısını geliştirerek, toprak kalitesini yüksek ölçüde arttırır. Killi toprakları oldukça gevşetir. Toprakta suyu daha fazla muhafaza edebilme özelliği sayesinde bitkiyi kuraklığa karşı büyük ölçüde korur.

VERİM ARTIŞI SAĞLIYORUZ

Image module
Topraktaki ağır metalleri ve toksit kalıntıları bağlayarak bitkiyi korumaya alır ve zararlı maddelerden etkilenmesini önler. Topraktaki PH seviyesini düzene sokar. Kök gelişimini destekler ve kök gelişimi sayesinde besin emilimini büyük ölçüde arttırır.

GÜVENİLİR GÜBRE

Image module

İlk günden bu yana Türk ve Dünya çiftçisine verimi ve kaliteyi artırıcı tarımsal girdiler sunmayı hedef olarak benimseyen Greenhand’in endüstriyel faaliyetlerinin temelinde, bitki besin maddesi, yani gübre üretimi yer almaktadır.

Products

Kaliteli Ürün Yelpazesi
Image
Kimyasal Gübreler
Image
Organomineral Gübreler
Image
Azotlu Gübreler
Image
0
TON
Product Capacity
Image
0
Çiftçi
Harvest with us
Image
0
Dönüm
The earth came to life with us
Image
0
Yıllık
With Experience and Work...