Firmamız 2016 yılının Mart ayında Mersin de kurulmuş olup,yöneticilerinin sektördeki 40 yılı aşkın deneyimleriyle birlikte gün ve gün oluşumunu ve faaliyetlerini katlayarak arttırmaktadır.

Firmamız EUROFERT GÜBRE SANAYİ&TİCARET ANONİM ŞİRKETİ faaliyete başladığı tarihten itibaren yurt içinde ürün kalitesi ve geniş ürün yelpazesiyle isim yapmış,kısa bir süre önce faaliyete geçmesine rağmen Türkiye de 124 bayi sayısına ulaşmış,yurt dışında da TUNUS,LÜBNAN,CEZAYİR,KUZEY KIBRIS ,YEMEN, FAS, MISIR, gibi ülkeler başta olmak üzere yaptığı ihracatlarla da hem yurt içi hem yurt dışı pazarlarda üretici dostu bir firma haline gelmiştir.

2017’nin son ayların da faaliyete geçecek olan NİĞDE BOR ORGANİZE SANAYİNDE de yapımı süren tesisimiz ile gelişen ve güçlenen ülkemiz TÜRKİYE ye değeR katmaya devam edecektir.

Yaşamın devamlılığını sağlayan toprağa hakettiği değeri vermek fikri ile yola çıkan firmamız en son teknoloji ve ekonomik ürünleri ile Türk çiftçisinin yüzünü güldürmeye, Dünya Tarım Sektörün de Türkiye’nin adını bir numara yapmaya kendine amaç edinmiştir.